• Telefon:
  • +48 61 875 10 31

Serwis

Serwis rolet – najwyższa jakość

Firma Rolety Poznańskie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje serwis rolet, markiz oraz wszelkiego typu osłon okiennych.Jako wieloletni specjaliści wierzymy bowiem, że każdy mieszkaniec Poznania i okolic zasługuje na serwis rolet najwyższej jakości. Na przestrzeni lat, przyglądaliśmy się zmianom zachodzącym w rynkowych normach. To z kolei pozwoliło nam na przygotowanie bogatej oferty, obejmującej kompleksową naprawę rolet zewnętrznych. Już od początku naszej działalności wierzyliśmy, że podstawą sukcesu jest budowanie pozytywnych relacji z klientami. Z tego też powodu wszystkie oferowane przez nas usługi, jak chociażby wymiana zwijaczy lub otwieranie rolet w przypadku braku zasilania, są przeprowadzane z użyciem najnowocześniejszych sprzętów. Dysponujemy również oryginalnymi częściami zamiennymi – rezygnując z tanich alternatyw. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszego serwisu rolet zewnętrznych.

img

Naprawa rolety zewnętrznej – dlaczego jest tak istotna?

Wymiana prowadnic i pozostałe procedury naprawcze mają na celu przywrócenie roletom pierwotnej efektywności. Rolety, jak każdy sprzęt, są bowiem podatne na stopniowe zużycie. Dotyczy to w szczególności modeli zewnętrznych, wystawianych każdego dnia na działanie szkodliwych czynników. Zarówno wysokie temperatury, jak i wszechobecna wilgoć sprzyjają niszczeniu elementów, wymagającemu kompleksowej wymiany pancerzy tudzież zwijaczy. Naprawa rolety zewnętrznej staje się konieczna także wskutek umyślnych działań, obejmujących zarówno wandalizm, jak i próby włamania. Jako przodujący eksperci, oferujący profesjonalną naprawę rolet zewnętrznych na terenie Poznania, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom długotrwały efekt, nadając serwisowanym elementom wieloletnią trwałość.

Dlaczego warto zlecić naprawę rolet właśnie nam?

W naszej firmie wierzymy, że uszkodzona roleta wcale nie musi nadawać się wyłącznie do wyrzucenia. Z tego też powodu opracowaliśmy na przestrzeni lat przystępny cennik usług, związanych z naprawą rolet zewnętrznych. Do każdej z procedur, od otwierania rolet w przypadku braku zasilania, po wymianę zamków, podchodzimy w sposób indywidualny. To właśnie ten czynnik sprawia, że naprawa rolet, świadczona przez naszych fachowców, to gwarancja znakomitego stosunku ceny do kompleksowości zlecenia.Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów od renomowanych dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że elementy wykorzystywane podczas wymiany prowadnic lub zwijaczy będą odznaczać się równie wysoką trwałością, co ich fabryczne odpowiedniki.

Serwis rolet zewnętrznych – nasze usługi

Bogata oferta to jeden z najistotniejszych powodów, dla których mieszkańcy Poznania decydują się na zlecenie naprawy rolet zewnętrznych właśnie nam. Zapewniamy profesjonalną wymianę pancerzy i pozostałych komponentów – przeprowadzaną pod okiem wieloletnich specjalistów. Klientowi oferujemy:

  • wymianę zwijaczy,
  • wymianę pancerzy,
  • wymianę zamków,
  • wymianę prowadnic,
  • otwieranie rolet w przypadku braku zasilania.

Wszystkie usługi podlegają indywidualnej wycenie – na bazie naszego cennika napraw rolet zewnętrznych. Nasz serwis rolet oferuje przy tym błyskawiczny dojazd specjalistów w wyznaczone miejsce, na terenie zarówno samego Poznania, jak i jego okolic. Jako wieloletni eksperci od naprawy rolet zewnętrznych rozumiemy bowiem doskonale, jak problematyczna staje się długotrwała awaria tego typu sprzętów. Naprawiamy zarówno usterki automatyki, jak i wszelkie uszkodzenia mechaniczne, wymagające wymiany zamków i innych elementów.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania do kontaktu!

Nasz serwis rolet zewnętrznych czeka na Państwa maile oraz telefony. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Naprawa rolet, świadczona przez naszych ekspertów, to gwarancja przystępnych cen oraz efektywności, zapewniającej optymalne warunki w każdym z pomieszczeń. Oprócz naprawy rolety zewnętrznej oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru elementów. Zapewniamy szybką realizację zleceń, przystępne ceny oraz najwyższej klasy części, wykorzystywane podczas wymiany zwijaczy i innych uszkodzonych komponentów. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto postawić na najlepszych!

Tel./Fax: +48 61 875 10 31| Mobile: +48 502 472 006

KONTAKT